اضافه کردن اکانت‌ در Ledger Live

با اضافه کردن اکانت در ledger live

اضافه کردن اکانت‌ در Ledger Live

اضافه کردن اکانت‌ در Ledger Live

برای مدیریت دارایی‌هایی که توسط والت سخت‌افزاری Ledger شما ایمن سازی می‌شوند، می‌توانید اکانت‌های مختلف را به Ledger Live اضافه کنید. با اضافه کردن اکانت‌ در ledger live  آدرس‌های عمومی یا آدرس ولت شما روی گوشی ذخیره می‌شوند در نتیجه نیازی نیست که هر بار قصد بررسی موجودی را دارید، از دستگاه Ledger خودتان استفاده کنید.پیش از شروع

 • Ledger Live باید آماده استفاده باشد.
 • بررسی کنید که چه دارایی‌هایی در Ledger Live پشتیبانی می‌شوند. خیلی از انواع کریپتو نیاز به استفاده از سایر اپلیکیشن‌ها دارند.
 • مطمئن شوید که اپلیکیشن مربوط به ارز دیجیتال مورد نظرتان روی دستگاه نصب شده باشد. مثلاً برای اضافه کردن اکانت‌ها بیت‌کوین در ledger live، باید اپلیکیشن بیت‌کوین نصب شده باشد

اضافه کردن اکانت‌ در Ledger Live گام به گام

 

 1. منوی Accounts را باز کنید.
 2. روی آیکن + گوشه سمت راست بالا کلیک کرده و گزینه Add accounts را انتخاب کنید. سپس می‌توانید این گزینه‌ها را انتخاب کنید:
  • Add accounts برای اضافه کردن اکانت‌های جدید یا موجود با استفاده از دستگاه Ledger.
  • Import desktop accounts برای اضافه کردن اکانت‌ها از نسخه دسکتاپ Ledger Live.
 3. نوع ارز دیجیتال مورد نظر را انتخاب کنید. اگر نمی‌توانید آن را پیدا کنید احتمالاً در Ledger Live پشتیبانی نمی‌شود. در این مقاله نحوه مدیریت دارایی‌هایی که در Ledger Live پشتیبانی نمی‌شوند، تشریح شده است.
 4. دستگاه Ledger که قرار است به آن متصل شوید را انتخاب کرده و مطمئن شوید که با اپلیکیشن مناسب متصل شده باشد. صبر کنید تا اپلیکیشن اکانت‌های موجود در بلاک چین را جستجو کند. این اکانت‌ها یک به یک نمایش داده می‌شوند.
 5. در مرحله Accounts، اکانت‌هایی که قرار است اضافه کنید را انتخاب کرده و با حرکت صفحه به سمت راست آنها را تغییر نام دهید. 3 نوع اکانت وجود دارد که عبارتند از:
  • در بخش Accounts to import، اکانت‌هایی نمایش داده می‌شوند که قبلاً تراکنش داشته اند.
  • در بخش Add a new account می‌توانید با اضافه کردن اکانت‌ در Ledger Live یک اکانت جدید اضافه کنید. در صورتی که آخرین اکانت ایجاد شده برای آن نوع دارایی خاص هنوز تراکنشی دریافت نکرده باشد، امکان انجام این کار وجود ندارد.
  • بخش Existing accounts اکانت‌هایی را نشان می‌دهد که از قبل در Portfolio وجود داشته اند.
 6. روی Continue کلیک کنید. حالا اکانت‌های شما به Portfolio اضافه می‌شوند.
 7. برای تغییر نام اکانت‌ها وارد تب Accounts شده و یک اکانت را انتخاب کنید. روی آیکنی که گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد کلیک کرده و گزینه Account name را انتخاب کنید.

حذف اکانت

 1. وارد تب Accounts شوید.
 2. روی اکانت مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات آن را مشاهده کنید.
 3. برای باز کردن پنجره Edit account روی آیکن آچار در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.
 4. روی دکمه Delete کلیک کنید.

با طی کردن مراحل ذکر شده، اضافه کردن اکانت‌ در Ledger Live با موفقت انجام شده. در تب Accounts روی اکانت مورد نظر کلیک کنید تا جزئیات آن را مشاهده کنید.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *