لجر لایو در گوگل پلی و رفع مشکل دانلود آن

ledger-live-app google play لجر لایو گوگل پلی

لجر لایو در گوگل پلی و رفع مشکل دانلود آن

خیلی از کاربرها برای نصب اپلیکیشن لجر لایو روی سیستم عامل اندرود و دانلود آن از گوگل پلی دچار مشکل میشوند.

ما در این مقاله طریقه نصب کامل لجر لایو و همچنین رفع مشکلات احتمالی آن در گوگل پلی را توضیح مدهیم.

ساده ترین راه برای حل مشکل دانلود لجر لایو از گوگل پلی، پاک نمودن اطلاعات (clear data) اپلیکیشن گوگل پلی در اپلیکیشن منیجر (app manager)، از منوی تنظیمات گوشی و فعال نمودن وی/پی/ان است.

پس از آن بدون هیچ گونه مشکلی از گوگل پلی دانلود کنید:

به قسمت تنظیمات اصلی گوشی بروید و از لیست تنظیمات، گزینه هایی مانند مدیریت برنامه ها، APPs یا apps manager (در گوشی های مختلف متفاوت است) را انتخاب نموده و در لیست تمامی اپلیکیشن ها Google Play Store را انتخاب نموده و بر روی گزینه کلیر دیتا (Clear Data) ضربه بزنید.

زمانی که اطلاعات این اپلیکیشن را پاک نمودید دیگر کار به اتمام رسیده و به راحتی با متصل شدن از طریق وی/پی/ان میتوانید همه اپلیکیشن ها را بدون محدودیت دانلود نمایید.

دقت داشته باشید که فقط Clear Data را لمس نمایید، چراکه دیگر گزینه ها باعث از کار افتادن یا پاک شدن این دو سرویس از روی گوشیتان میشود.

نکته اول: تا زمانی که با وی/پی/ان گوگل پلی را باز کنید میتوانید از این سرویس بدون محدودیت استفاده نمایید ولی با اولین اتصال بدون وی/پی/ان به پلی استور، دوباره باید فرآیند بالا را از ابتدا انجام دهید.

ledger live لجر لایو گوگل پلی
ledger live لجر لایو گوگل پلی google play
ledger live لجر لایو گوگل پلی
ledger live لجر لایو گوگل پلی

در بعضی از گوشی ها و کانکشن ها ابتدا باید Clear Data را انجام داد و سپس به فیلتر/شکن متصل شد، به این دلیل که به محض کلیر کش کانکشن فیلتر/شکن قطع میشود.

بازگشت به خانه

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.