لجر نانو اس | ledger nano s

ledger nano s-لجر نانو اس
ledger nano s-لجر نانو اس

لجر نانو اس | ledger nano s

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس

کیف پول لجر نانو اس یک کیف پول بیت کوین ، اتریوم و یا سایر آلت کوین ها می باشد .که بر اساس ویژگی امنیت قوی برای نگه داری از  دارایی های رمزنگاری شده شما و ایمن سازی پرداخت هایتان طراحی شده است .

Ledger Nano S  دارای یک صفحه نمایش  OLED به منظور بررسی مجدد و تایید هر ترانکش قبل از انجام جابجایی فقط با یک کلیک بر روی دکمه ی کیف پول  است .

 

آخرین نسل کیف پول سخت افزاری

زمانی که شما از ارزهای رمزنگاری شده استفاده می کنید بسیار مهم است که اطلاعات خود را محرمانه نگه دارید و همچنین از دسترسی به دارایی هایتان محافظت کنید

با Ledger Nano S لجر نانو اس  اسرار شما هیچ وقت افشا نخواهند شد .تراکنش های حساس هرگز لو نخواهند رفت و درون کیف پول شما که توسط آخرین ورژن حفاظتی ایمن شده اند .توسط یک پین کد  حفاظت خواهد شد.

تراکنش ها قابل دستکاری نخواهند بود و همه ی آنها بطور فیزیکی توسط خودتان از طریق صفحه نمایش Ledger Nano S و با فشار ساده دکمه ها قابل کنترل هستند .

 

 

پرداخت و تایید

Ledger Nano S شامل بیت کوین لایت کوین اتریوم و سایر ارزهای الکترونیک که  بر پایه ی بلاک چین هستد طراحی شده .

شما می توانید توسط این کیف پول سخت افزاری دریافت و پرداخت ها را انجام بدهید وهمینطور حساب هایتان را چک کنید و چندین ادرس متعدد برای هر ارز  را توسط یک کیف پول مدیریت کنید .

 

ویژگی ها ی لجر نانو اس

Ledger Nano S  ، بیت کوین ، اتریوم و سایر آلت کوین ها را پشتیبانی می کند و در آن واحد می توانید از یک کیف پول سخت افزاری  برای همه ی آنها استفاده کنید

 

کنترل تراکنش های لجر نانو اس  با استفاده از صفحه نمایش

می توانید تراکنش ها را از طریق صفحه نمایش کنترل کنید و با استفاده از دکمه ها ی تعبیه شده بر روی دستگاه تایید را انجام بدهید !

 

امنیت

اطلاعات محرمانه شما هرگز افشا نخواهد شد .دستگاه شما توسط یک پین کد قفل خواهد شد .

 

برنامه های چند گانه

استفاده از اپلیکیشن برنامه های مختلف کیف پول ارزهای رمز نگاری شده و FIDO® U2F, GPG, SSH و یا برنامه ی ساخت شده توسط خودتان

تایید شده توسط FIDO®

Ledger Nano S توسط FIDO® حمایت می شود

 

پشتیبان گیری و بازیابی

کیف پول شما توسط اطلاعاتی که بر روی برگه ی بازیابی یادداشت می کنید بازیابی می شود.

 

امنیت لجر نانو اس

Ledger Nano S از یک ساختار تراشه دوگانه بهره می برد (ST31/STM32). . .نرم افزار دایمی آن با گواهی رمز نگاری شده تضمین شده است .

 

MALWARE PROOF 

اطلاعات داده شده به دستگاه و همینطور بازیابی دستگاه در محیط امن این دستگاه انجام می شود .اطلاعات رمز نگاری شده شما هرگز فاش نخواهد شد .

 

پین کد 

Ledger Nano S این اطمینان را به شما می دهد که تنها کسی که هنگام اتصال این دستگاه به کامپیو تر به اطلاعات حساب دسترسی خواهد داشت ، خودتان هستید که با یک پین  به دستگاه متصل خواهید شد

 

حریم خصوصی

اطلاعات خصوصی شما نه توسط کمپانی Ledger  دخیره خواهد شد و نه توسط شخص ثالث دیگری .با Ledger Nano S شما  بانک خود هستید .

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.